Zytel Transport i Logistyka Białystok – Transport Białystok Łukasz Zach

Zytel Transport i Logistyka Białystok to krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Transport Białystok Łukasz Zach. Jesteśmy nowoczesną firmą transport i logistykaBiałystok, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Zapraszamy na naszą stronę zytellogistics.pl - Zytel Transport i Logistyka Białystok

-

Głównym przedmiotem naszej działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z przeprowadzaniem odpraw celnych.

Oferujemy Państwu serwis, który cechują jakość, elastyczność i solidność obsługi. Jesteśmy nowoczesną firmą, która idzie z duchem czasu i szybko dostosowuje się do realiów rynku. Nasze kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu są odpowiedzią na zapytania  klientów. To ich wymagania spełniamy, to dla naszych klientów  każdego dnia jesteśmy najlepsi.

 

  • Pewność – przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

 

  • Jakość – zapewniamy  najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

 

  • Bezpieczeństwo – jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

 

  • Uczciwość – nasz klient ma pewność, że nigdy nie zostanie oszukany. Kierujemy się zasadami fair play.

 

  • Pomoc – zawsze pomagamy naszym Klientom, nie zostawiając ich samym sobie, nawet jeżeli z prawnego punktu widzenia  nie jesteśmy zobligowani do pomocy, jesteśmy dostępni i dyspozycyjni.

 

  • Elastyczność – zawsze szukamy rozwiązania, jesteśmy kreatywni i otwarci na różnorodne pomysły, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

  • Atrakcyjność cenowa – dzięki wysokiej jakości naszej pracy i procesów w firmie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjną cenę, konkurencyjną względem oferty innych firm spedycyjnych.

 

 

 

- - - - - - - - - - - -